Tips voor een roadtrip door de USA met kleine kinderen!
24 september 2014
Door: Redactie
2 min read
Via Airbnb hebben we in San Francisco een huis geboekt vlakbij het Golden Gate Park; voor dezelfde prijs als een hotelkamer heb je een heel huis en zit je tussen de locals.
Leuk om te doen in Frisco; fietsen door de stad, over de Golden Gate Brigde naar Saulsolito en met de veerboot weer terug. Kies als startpunt Pier39 waar de zeeleeuwen liggen. Bij BlazingSaddles verhuren ze ook fietsen met kinderzitjes en fietskarren.
Wij hebben ervoor gekozen om Amerika te verkennen met een camper. Als echte buitenmensen is dit ons prima bevallen. Een eigen huisje op wielen zorgt er bovendien voor dat de kinderen lekker hun eigen plekje hebben.
In de National Parks zoals bijvoorbeeld Yosimity en Zion kun je via een soort van Natuurmonumenten voor bijna niks een kampeerplek huren inclusief picknicktafel een bbq/vuurplaats. Belangrijk is wel om dit ver van tevoren te boeken omdat Amerikanen er zeker in het weekend zelf ook op uit trekken.
In Las Vegas hebben we de strip bezocht, de camper hebben we buiten de stad bij Oasis Resort gezet. Leuk met kinderen is M&M World, de fonteinenshow bij het Belaggio en hun helden als Hello Kitty en Elmo die op de boulevard lopen en met wie ze op de foto kunnen.
We zijn geeindigd in Los Angeles waar we een huis (weer via Airbnb) aan het strand bij Santa Monica hadden. Leuk om daar de pier te bezoeken waar ze een soort van permanente kermis hebben. Mis niet de verse lemonade van Hotdog on a Stick!
Om de parken niet – the American way – alleen vanuit de auto te zien hebben we rugdragers van Deuter gekocht die geschikt zijn voor kinderen t/m 25 kg
Bij Wallmart kun je goedkoop autostoeltjes, speelgoed, pampers en kleding kopen. Dat scheelt weer kilo’s bagage slepen en zo heb je ruimte om je aankopen bij een van de vele Premium Outlets mee terug te nemen (is de moeite waard met de huidige koers).
En last but not least regel van tevoren je ESTA, Internationaal Rijbewijs en een goede reisverzekering inclusief medische dekking (wij zijn op Emergency Care geweest en ontvingen een rekening van 5.000 USD!!!). Ook loont het om ver van tevoren je ticket te regelen zodat een directe vlucht nog betaalbaar is en je enorme vroegboekkorting krijgt op het huren van een camper.
Deze blog is geschreven door gastblogger Anick de Ronde.]]>
Redactie
Rush is een nieuwssite rondom smart technology en innovatie. De site is opgericht in 2012 uit enthousiasme voor de toenemende ontwikkelingen rondom wearables, eHealth, smart cars, smart homes, big data, location based services, media innovatie en de impact van technologie op mens, cultuur en maatschappij.